PRIVATUMO POLITIKA

EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

Lankantis EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. „cookies“). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai. Apsilankymo pradžioje lankytojui pateikiama informacija apie slapukų naudojimą ir paprašoma jo sutikimo.

ASMENS TAPATYBĖS NUSTATYMAS

Atlikdami užsakymą ir sutikdami su naudojimosi taisyklėmis, lankytojai pateikia šiuos duomenis:

Pirkėjo ir/arba gavėjo vardas, pavardė, gimimo data, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, adresas, sutikimas gauti informaciją.

Sistema taip pat gauna kliento IP adresą.

Art & Floral design taip pat pasilieka sau teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje, pirkimus ir kitus veiksmus Google Analytics bei kitų priemonių pagalba. Tai daroma siekiant pateikti vartotojams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį. EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN šios informacijos atskirai nesaugo. Informacija apie Google privatumo politiką pateikiama čia.

Pateikti duomenys saugojami sistemoje tol, kol klientai naudojasi paslaugomis.

Kiekvienas klientas, kreipęsis nurodytais kontaktais turi galimybę gauti išsamią informaciją apie tai, kokius jo asmeninius duomenis tvarko EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN.

Kiekvienas lankytojas turi galimybę kreiptis dėl neteisingų duomenų ir EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN įsipareigoja juos ištaisyti. 

Kiekvienas lankytojas turi teisę atšaukti bet kokius savo duotus sutikimus.

Pirkimo duomenys saugomi mažiausiai 5 metus.

EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN turi teisę analizuoti neasmeninius klientų bei pirkimų duomenis statistikos tikslais.

EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų ir klientų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN įsipareigoja naudoti lankytojų asmeninę informaciją tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymų nustatyta tvarka.

Jei kyla abejonių, kad EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN jūsų duomenis tvarko pažeisdami duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, prašome kreiptis EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN nurodytais kontaktais ir mes dėsime visas pastangas, kad išsklaidytume jūsų abejones ir ištaisytume bet kokias pasitaikiusias klaidas.

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

Lankytojų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

 apdoroti prekių užsakymus;

 atgaliniam ryšiui su klientais palaikyti;

 išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);

 vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

 bendrauti su klientais klausimais, susijusiais su prekių ir paslaugų teikimu;

 tiesioginės rinkodaros tikslais.

Add to cart