Gėlių pristatymas

Būkit įkvėpti EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN nuostabiomis gėlių bei puokščių kompozicijomis. Kokia bebūtų proga, susisiekite su mumis ir pasinaudokite lanksčiomis pristatymo galimybėmis.

Vestuvių dekoras

EDGARAS VEGYS ART &  FLORAL DESIGN dekoruojamos vestuvės paliks Jums neišdildomą įspūdį, kuris lydės Jus ilgą laiką ir pasibaigus vestuvėms.
EDGARAS VEGYS ART &  FLORAL DESIGN vestuvių dekoravimo komanda remiasi turtinga patirtimi. Mes didžiuojamės tiek savo pasišventimu suteikti kiekvienai porai suasmeninta paslaugą, tiek ir savo dėmesiu detalėms.
Ar tai būtų visos Jūsų vestuvių dienos floristinis dekoras, ar tik vestuvinės puokštės sukurimas, vestuvių dekoravimo komanda dirbs išvien su Jumis, kad užtikrintų, jog Jūsų tobulų vestuvių vizija virstu realybe atsispindinčia kiekvienoje detalėje.

Interjero dekoravimas

EDGARAS VEGYS ART &  FLORAL DESIGN floristiniai interjero dekorai paliks Jums neišdildomą įspūdį ir pradžiugins savo originalumu! 
EDGARAS VEGYS ART &  FLORAL DESIGN dekoravimo komanda didžiuojasi savo sugebėjimu patenkinti užsakovo lūkesčius ir kartu su juo ieškoti ir rasti tinkamiausią sprendimą gimusiai idėjai igyvendinti. 

Šampano degustacija

Degustacija nėra tik edukacinė programa apie „burbuliukus“ bei jų istoriją. Tai, visų pirma, galimybė netradiciškai praleisti laiką kartu su savo bičiuliais ar bendradarbiais. Tai proga įgyti naujų potyrių ir neišdildomų prisiminimų!
EDGARAS VEGYS ART &  FLORAL DESIGN siūlo degustacines programas Jūsų pasirinktoje vietoje gimtadienio, vestuv, įmonės vakarėl ar kitų Jums svarbių progų metu.
Susipažinę su prancūziško šampano istorija, jo tradicija, šiuo gėrimu skanausitės visiškai kitaip nei iki šiol! Jūsų akyse šampanas tikrai taps “TAURIUOJU GĖRIMU”!

Add to cart