Gėlių pristatymas

Būkit įkvėpti EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN nuostabiomis gėlių bei puokščių kompozicijomis. Kokia bebūtų proga, susisiekite su mumis ir pasinaudokite lanksčiomis pristatymo galimybėmis.

Vestuvių dekoras

EDGARAS VEGYS ART &  FLORAL DESIGN dekoruojamos vestuvės paliks Jums neišdildomą įspūdį, kuris lydės Jus ilgą laiką ir pasibaigus vestuvėms.
EDGARAS VEGYS ART &  FLORAL DESIGN vestuvių dekoravimo komanda remiasi turtinga patirtimi. Mes didžiuojamės tiek savo pasišventimu suteikti kiekvienai porai suasmeninta paslaugą, tiek ir savo dėmesiu detalėms.
Ar tai būtų visos Jūsų vestuvių dienos floristinis dekoras, ar tik vestuvinės puokštės sukurimas, vestuvių dekoravimo komanda dirbs išvien su Jumis, kad užtikrintų, jog Jūsų tobulų vestuvių vizija virstu realybe atsispindinčia kiekvienoje detalėje.

Interjero dekoravimas

EDGARAS VEGYS ART &  FLORAL DESIGN floristiniai interjero dekorai paliks Jums neišdildomą įspūdį ir pradžiugins savo originalumu! 
EDGARAS VEGYS ART &  FLORAL DESIGN dekoravimo komanda didžiuojasi savo sugebėjimu patenkinti užsakovo lūkesčius ir kartu su juo ieškoti ir rasti tinkamiausią sprendimą gimusiai idėjai igyvendinti. 

Add to cart