SVETAINĖS TURINYS

Svetainės dizainas, funkcionalumas, prekės ženklas, prekės ir jų aprašymai yra EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN nuosavybė. 

PRISTATYMAS

Pristatymai vykdomi tik Vilniaus mieste ir miesto prieigose.

Gėlės pristatomos tik po užsakymo apmokėjimo. 

Pristatymo kaina – 5.00 EUR.

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus pristatymo duomenis ir pasirūpinti, kad galėtų atsiimti prekes nurodytu adresu suderintu laiku.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN žalą patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, jei pakeičiamas pristatymo adresas ar laikas, ar dėl šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo.

PREKĖS, KAINOS IR APRAŠYMAS

EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN stengiasi pateikti kaip galima tikslesnį prekės aprašymą bei susijusią informaciją. Tačiau, kai kuriais atvejais prekių savybės būna skirtingos priklausomai nuo derliaus metų ar kitų sąlygų ir gali skirtis nuo pateiktų aprašyme. Taip pat pirkėjo įspūdžiai gali skirtis nuo pateikto aprašymo. EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN neprisiima atsakomybės dėl tokių neatitikimų.

Prekių ir paslaugų kainos yra pateikiamos duotajam momentui. EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN pasilieka teisę keisti aprašymus bei kainas be atskiro įspėjimo.

PIRKIMAS IR APMOKĖJIMAS

Internetinės svetainės EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN lankytojai gali suformuoti ir pateikti užsakymą.

Pirkėjai privalo pateikti visą reikiamą informaciją užsakymo pateikimui.

Apmokėti už perkamas prekes iš EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN galima šiais būdais:

Internetine bankininkyste.

Bankiniu pavedimu į nurodytą sąskaitą. (Pasirinkus šį variantą užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą)

Grynais pinigais ar bankine kortele atsiimant prekes iš EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN dirbtuvėse, arba grynais kurjeriui pristačius prekes. (Pasirinkus šį variantą pirkėjas privalo turėti lygią užsakymo sumą apmokėjimui).

Užsakymą gėlių kompozicijoms, puokštėms pirkti pirkėjas gali pateikti bet kokiu metu, tačiau pardavimas įvyksta EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN patvirtinus užsakymą ir pateikus sąskaitą.

KOKYBĖS GARANTIJA

EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN design garantuoja prekių kokybę. Jei prekė įsigijimo metu buvo nekokybiška ar sugedusi, EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN įsipareigoja prekę pakeisti. EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų laikymo ar naudojimo.

NAUDOJIMOSI TAISYKLIŲ GALIOJIMAS

Šios naudojimosi taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN pasilieka teisę keisti šias naudojimosi taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus EDGARAS VEGYS ART & FLORAL DESIGN informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti naudojimosi taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą darydami užsakymą.

KONTAKTAI IR REKVIZITAI

Su naudojimosi taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. +37060035110, edgaras@vegys.lt.

Pardavėjas: Edgaras Vegys

Individualios veiklos pažymos Nr.: 962758

Adresas: Tilto g. 23, Vilniaus m., 01101, Vilniaus m. sav., Lietuva

Banko sąskaita: LT11 4010 0510 0183 4274

Add to cart